Zdjęcia z drona Stargard - Fotografia lotnicza Stargard

Nasze doświadczenie w fotografowaniu z powietrza zdobywamy od 2014 roku i jako pierwsi w Stargardzie zaoferowaliśmy profesjonalne zdjęcia z lotu ptaka. Aktualnie zdjęcia z powietrza Stargard wykonywane są przy użyciu profesjonalnego statku potwietrznego / drona. Wykonujemy zdjęcia doskonałej jakości oraz poddajemy je fachowej obróbce graficznej, na życzenie potrafimy dokonać różnych przeróbek i retuszy.

Specjalizujemy się w fotografowaniu nieruchomości na sprzedaż - możemy dodatkowo wykonać zdjęcia naziemne. Zdjęcia działek na sprzedaż mogą mieć naniesione linie graniczne, metraż lub inne istotne informacje.
Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się także zdjęcia prowadzonych inwestycji, zdjęcia do kalendarzy firmowych i na potrzeby stron internetowych.

Lubimy kreatywne i profesjonalne podejście do każdego zadania, mamy możliwość pracy o każdej porze dnia i nocy i w miarę możliwość podejmuje się zadań ekspresowo. Służymy również swoim wieloletnim doświadczeniem, gdy Zamawiający nie ma konkretnych wymagań co do wykonania zdjęć. Gotowe zdjęcia potrafimy oddać nawet tego samego dnia, w którym zostały wykonane.

Nasi klienci to m.in. prywatni inwestorzy, urzędy miast i miejskie spółki, a także międzynarodowe koncerny takie jak Bridgestone, Lidl czy Biedronka. Ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. 
Ceny zdjęć lotniczych zależą od wielu czynników dlatego po indywidualną ofertę zapraszamy do przesłania wiadomość email z opisem miejsca fotografowania, ilości zdjęć lub innych wskazówek, które pomogą nam w wycenie zlecenia.
Oferujemy również nagrywanie oraz prosty montaż filmów w jakości 4k!
Zdjęcia lotnicze wykonujemy głónie na terenie Stargardu, Szczecina i okolic, ale dojazd w najdalsze zakątki Polski nie stanowi dla nas problemu.
Copyright ©2021 Studio Fotograficzne Martyna i Rafał Stargard, Szczecin, Zachodniopomorskie. All Rights Reserved.