Martyna i Rafał polecają się...

Naszą ofertę stanowi zakres pracy prezentowany w Portfolio. Stawiamy na innowacyjność oraz indywidualne podejście do tematu.

Nie będziemy zalewali Państwa ckliwymi opisami jak to fotografują nasze dusze i serca, a nie aparaty, ponieważ sami lubimy konkrety. Tak więc konkretnie rzecz ujmując do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz z najwyższym zaangażowaniem, a co jest efektem tych działań pozostawiamy do oceny we wspomnianym wcześniej dziale Portfolio.

Część naszej działalności wymagająca dłuższego opisu:


FotoSzopka

popularna foto budka wychodząca poza wymiary małej budki, w której ściśnięte twarze z zamkniętymi oczyma pozują do słabych jakościowo zdjęć - jak to u nas wygląda zobaczycie w Portfolio. Usługę FotoSzopki mogą Państwo nabyć w Pakietach Ślubnych z Księgą Gości tworzona podczas przyjęcia weselnego lub jako sam pakiet zdjęć, a poza szczytowym okresem weselnym jako osobną usługę, dla siebie lub w formie prezentu ślubnego

Renowacja zdjęć

nowe życie dla Państwa fotografii, o wartości którą znacie jedynie sami. Oferujemy profesjonalną odnowę zdjęć, w różnym stopniu zniszczenia, przerwanych, z ubytkami. Efekty pracy oddajemy w formie wydruku oraz cyfrowej - efekty pracy naszej w Portfolio

Fotografia lotnicza

usługa najwyższej jakości. Już niebawem w naszej ofercie. Zdjęcia wykonywane z profesjonalnego Drona unoszącego aparat fotograficzny na wysokość do 100 metrów nad ziemią. Wykonujemy zdjęcia reklamowe - domy i inne obiekty na sprzedaż, działki budowlane i rolne, również zdjęcia plenerowe ślubne. Nagrywamy również filmy video - oddawane z podstawową obróbką video. Fotografia lotnicza z Drona oferowana jest dla klientów z Całej Europy.Jeżeli weszli Państwo do tego działu w celu znalezienia naszego cennika, z przykrością informujemy iż tego tu nie zamieściliśmy. Fotografia ślubna to wycenione pakiety, po które zapraszamy do kontaktu pocztą elektroniczną na biuro@fotografia.stargard.pl.
W pracy korzystamy z wielu systemów fotograficznych, Dron unosi się z Sony, FotoSzopkę uwiecznia Olympus, reportaż to pole Nikon oraz Canon. Wyznajemy zasadę, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, stąd nasze inwestycje w sprzęt fotograficzny dostosowany do wykonywanych zadań.