Wydruki

Przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę na wydruki

Uchrońcie Wasze wspomnienia przed przypadkowym bezpowrotnym skasowaniem - Przenieście zdjęcia z telefonu i komputera na papier nie wychodząc z domu.

Obniżyliśmy standardowe ceny o 50% i za jedyne 10 zł wydruki trafią do Was przesyłką kurierską. Zapłacicie za wszystko przelewem.

 

Dlaczego warto wydrukować zdjęcia za naszym pośrednictwem?

KAŻDE zdjęcie przygotowujemy do wydruku - w razie potrzeby i możliwości rozjaśnimy je, logicznie skadrujemy, wyostrzymy - tego bezduszne tanie drukarnie nie robią, a na pewno znacie sytuacje, gdzie połowa zdjęć z taniej drukarni jest do wyrzucenia, bo jest za ciemna, głowy ucięte w połowie, itd... - u nas w cenie otrzymujecie przygotowanie zdjęć do wydruku.

 

Promocyjne ceny:

10x15cm - 1 zł - minimum 30 zdjęć

13x18cm - 2 zł - minimum 20 zdjęć

15x21cm - 2 zł - minimum 20 zdjęć

20x30cm - 5 zł - minimum 5 zdjęć

30x40cm - 10 zł - minimum 5 zdjęć

Wysyłka przesyłką kurierską każdego zamówienia - 15 zł

 

To co mam teraz zrobić?

Wybierz i posortuj zdjęcia które chcesz wydrukować. Utwórz folder i wrzuć wszystkie zdjęcia do tego folderu lub utwórz główny folder, a w nim podfoldery dla różnych wymagań, np. Wydruk 10x15 mat, Wydruk 13x18 błysk, itd - wtedy zdjęcia z danego folderu wydrukujemy w danym rozmiarze.

Wejdź na stronę https://wetransfer.com - jest bezpieczna i sprawdzona - za jej pośrednictwem prześlij do nas folder główny i jego zawartość - nie musisz nic pakować w .zip czy .rar - na tej stronie klikając "or select a folder" po lewej stronie będziecie mogli wybrać z dysku cały folder wraz z jego zawartością i podkatalogami. Następnie podajcie Email to - biuro@fotografia.stargard.pl , w rubryce Your email - Wasz adres e-mail, a w Message - wpiszcie wiadomość do nas - czy zdjęcia mają być wydrukowane na papierze błyszczącym czy matowym oraz dane dla firmy kurierskiej do przesyłki - imię i nazwisko odbierającego, dokładny adres i kontaktowy numer telefonu, następnie klikajcie Transfer. Gdy wszystko pójdzie dobrze, my dostaniemy Wasze pliki i wiadomość, a Wy potwierdzenie przesłania zlecenia.

Teraz czas na naszą pracę - zaopiekujemy się Waszymy zdjęciami - sprawdzimy czy wszystkie pliki działają i czy nadają się do wydruku w rozmiarach przez Was zamówionych - jeżeli będziemy mieli wątpliwości lub dodatkowe pytania to odezwiemy się na podany przez Was e-mail lub numer telefonu, a gdy wszystko będzie z plikami okey to napiszemy Wam wiadomość z ceną usługi i danymi do przelewu, gdy tylko należność wpłynie na nasze konto to przystąpimy do dalszej części pracy, czyli wykadrujemy te zdjęcia pod dany rozmiar wydruku, a jeżeli zdjęcie nie pozwoli na korzystne wykadrowanie to dodamy marginesy, tak by nic ważnego nie zostalo ucięte, następnie zdjęcia rozjaśnimy lub ściemnimy, wyostrzymy, zrobimy co w naszej mocy by jak najpiękniejsze do Was trafiły.

Po około 5 dniach roboczych od zaksięgowania należności zdjęcia trafią na podany przez Was adres bezpiecznie spakowane.

 

Jeżeli macie pytania lub coś jest niejasne to piszcie śmiało na biuro@fotografia.stargard.pl lub przez Facebooka https://fb.com/fotografiastargard 

 
 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Copyright ©2021 Studio Fotograficzne Martyna i Rafał Stargard, Szczecin, Zachodniopomorskie. All Rights Reserved.